WSPÓŁPRACA

Naszym celem jest tworzenie wyjątkowych i pięknych wnętrz jachtowych zgodnie z ideą, że  nawet na środku oceanu powinniśmy czuć się pewnie i komfortowo. Funkcjonalne miejsca do gotowania, snu, odpoczynku, toalety. Mamy wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje niezbędne do realizacji dużych wymagających projektów, ale lubimy także słuchać. Dlatego korzystamy z trendów i badań, rozmawiamy z naszymi użytkownikami i nieustannie wprowadzamy zmiany. Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym. Wyróżniamy się elastycznością i szybkością decyzji ponieważ nie powstrzymują nas korporacyjne tryby. W ostatnim czasie rozpoczęliśmy współpracę z zewnętrznymi, znanym projektantami.

Jesteśmy otwarci na współpracę, na dzielenie się doświadczeniem i tworzenie nowych relacji. Jeśli jesteś producentem łodzi, jachtów, czy też motorówek  skontaktuj się z nami! 

Co oferujemy?

  • bezpośrednią współpracę, bieżący kontakt,
  • unikalne materiały sprowadzane z dalekich zakątków świata,
  • elastyczność – możliwość wykonania personalizowanych mebli,
  • posiadamy nowoczesny park maszynowy i szerokie zaplecze technologiczne, dzięki któremu nasze możliwości są nieograniczone.

Jeśli prowadzicie Państwo własny zakład szkutniczy, możemy Państwu pomóc rozwinąć biznes. Zakup gotowych mebli lub ich elementów pozwoli przyśpieszyć proces obsługi klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo wzory nowoczesne, jak i tradycyjne. 

Nasza technologia oparta o mix nowoczesnego parku maszynowego i rzemieślniczej pracy ekspertów pozwala nam  produkować bardzo różnorodne, niepowtarzalne meble kuchenne w krótkich terminach realizacji. Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, który tworzy wszystkie projekty na specjalne zamówienia. Dla naszych partnerów mamy atrakcyjne ceny, a przede wszystkim współpracę opartą na zaufaniu i wzajemnym poszanowaniu. Rozumiemy potrzeby innych i szukamy rozwiązań, aby jak najlepiej je realizować.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do współpracy!

Close ✕

Rodzaj frontu

PROJEKTY REALIZOWANE Z UDZIAŁEM FUNDUSZY UNII EUROPEJSKIEJ

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „MARKO” Marek Dermont, Marek Malinowski Spółka Jawna z siedzibą w miejscowości Zielone Kamedulskie 30, 16-402 Suwałki informuje, że zawarło umowę na realizację projektu pn.: „Wzór na konkurencję” dla PPHU „MARKO” Marek Dermont, Marek Malinowski Spółka Jawna, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa i Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.4 Wzór na konkurencję.

Opis projektu:  Usprawnienie procesów produkcyjnych nowych produktów w celu wdrożenia ich w oczekiwanych przez rynek jakości i terminach oraz przede wszystkim zwiększenie potencjału firmy w zakresie umiejętnego wykorzystania wzornictwa przy projektowaniu nowych produktów.

Beneficjent: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „MARKO” Marek Dermont, Marek Malinowski Spółka Jawna

Miejscowość: Zielone Kamedulskie, woj. podlaskie

Wartość projektu: 4 006 738.20 zł 

Współfinansowanie z Unii Europejskiej: 1 708 300.00 zł